Teslimat Koşulları


ÜRÜNLERİMİZİN FİYATLARI DEĞİŞKEN OLDUĞUNDAN, SİTEMİZDE FİYAT BİLGİSİ KULLANMIYORUZ.

TELEFONLA BİREBİR İLETİŞİME GEÇEREK, FİYAT ve TESLİMAT HAKKINDA DETAYLI BİLGİ ALABİLİR SİNİZ...


Hafta içi verilen siparişlerde teslimat süresi stokta yoksa tedarik sürecinin ardından, 24 - 48 saat aralığındadır. Ancak Cumartesi 16.00'dan sonra ve Pazar günü verilen siparişlerde, kargolama işlemi pazartesi gerçekleştirilir.

Siparişleriniz, banka onayı alındıktan sonra tedarik sürecinden sonra Kargo' ya teslim edilir. Kargo şirketi 1-2 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise, size sipariş bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden sipariş bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve resmi tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

Ödemesini bankadan yaptınız ürün eğer stoklarmızda kalmamış ise en az 2 (iki) en fazla 7 (yedi) gün tedarik süresi vardır. Ürün bu tarihleri arasında tüketiciye gönderilmez ise yaptığı ödeme iade edilir.Demka Silahçılık olarak RUHSATLI SILAHLARINIZA;

Her türlü tamir ve bakım 
Beyaz krom
Siyah krom
Nakış isleme - Gravür işleme 
Altın kaplama
Titan kaplama
Füme kaplama çeşitleriyle 
"Silahını seven, silahına gönül veren" dostlarımıza hiznet vermekten Onur ve Gurur duyuyoruz...

Balıkesirde Silah seven, silaha gönül veren dostlarımıza: silahına en iyi periyodik bakım onarım yapmak, orijinal yedek parça ve aksesuarlar sunmak ve teknik yardımda bulunarak silahınızı daha bakımlı daha kullanışlı hale getirmek için ALTIEYLÜL İLKOKULU arkasındaki işyerimizde sizleri bekliyoruz.

MKE Mermi Bayii olan DEMKA SİLAHÇILIK LTD.ŞTİ. MKE menşeili tüm 9 mm - 9 mm Kısa - 7,65 mm - 9,65 mm (special) - 6,35 mm - 9,65 mm Normal S&W  mermi çeşitleriyle hizmetinizdedir.

GÜVENLİK OKULLARINA, ASKERİ BİRLİKLERE ve DİĞER RESMİ KURUMLARA MKE MERMİ SATIŞI YAPILMAKTADIR...

Balıkesir Silah Kaplama  |  Balıkesir Av Tüfekleri  |  Av Fişekleri  |  Çakı ve Bıçaklar  |  Site içi arama  |  Av Aksesuarları


...WEB SİTEMİZDEKİ SİLAH RESİMLERİ TEŞHİR AMAÇLIDIR...

   
DEMKA SİLAHCILIK
Silah Tamir, Krom Kaplama, Gravür Kaplama, Av Malzemeleri
Aktif Ziyaretçi : 3 | Bügün Tekil : 122 Toplam Ziyaret : 4105222