Garanti ve İade Koşulları

Ürün Garantisi

Avcıların, Atıcıların ve Balıkçıların memnuniyeti (balikesiravmalzemeleri.com) tarafından güvencededir. Doğa sporcularının beklentisine uymayan, üretim hatası olan bir ürün veya verdikleri siparişe uymayan ürün gönderilmiş ise, bunlar geri alınarak yenisi ile değiştirilir. 

Tekstil Dışı İthal Malzeme Garantisi

(balikesiravmalzemeleri.com) sitesinde satışa sunulmuş teknik malzemelerin tamamı İthalatçı firma garantisi altındadır. İthalatçı firmalar arasında ki hukuk ve etik antlaşmalar gereği, Avcıların, Atıcıların ve Balıkçıların zarar görmeyeceğinin garantisi ayrıca verilmektedir.

Tekstil dışı malzeme olarak adlandırabileceğimiz ve sitemizde satışı yapılmakta olan İthal malların depolanması ve Doğa Sporcularına ulaştırılması uygun koşullarda yapılmaktadır. Bu malzemeler ilk kez alıcısı tarafından kullanılacaktır ve bu nedenledir ki; iadesi düşünülen bu malların ambalajı açılmamalıdır.

Saygılarımızla...

Demka Silahçılık olarak RUHSATLI SILAHLARINIZA;

Her türlü tamir ve bakım 
Beyaz krom
Siyah krom
Nakış isleme - Gravür işleme 
Altın kaplama
Titan kaplama
Füme kaplama çeşitleriyle 
"Silahını seven, silahına gönül veren" dostlarımıza hiznet vermekten Onur ve Gurur duyuyoruz...

Balıkesirde Silah seven, silaha gönül veren dostlarımıza: silahına en iyi periyodik bakım onarım yapmak, orijinal yedek parça ve aksesuarlar sunmak ve teknik yardımda bulunarak silahınızı daha bakımlı daha kullanışlı hale getirmek için ALTIEYLÜL İLKOKULU arkasındaki işyerimizde sizleri bekliyoruz.

MKE Mermi Bayii olan DEMKA SİLAHÇILIK LTD.ŞTİ. MKE menşeili tüm 9 mm - 9 mm Kısa - 7,65 mm - 9,65 mm (special) - 6,35 mm - 9,65 mm Normal S&W  mermi çeşitleriyle hizmetinizdedir.

GÜVENLİK OKULLARINA, ASKERİ BİRLİKLERE ve DİĞER RESMİ KURUMLARA MKE MERMİ SATIŞI YAPILMAKTADIR...

Balıkesir Silah Kaplama  |  Balıkesir Av Tüfekleri  |  Av Fişekleri  |  Çakı ve Bıçaklar  |  Site içi arama  |  Av Aksesuarları


...WEB SİTEMİZDEKİ SİLAH RESİMLERİ TEŞHİR AMAÇLIDIR...

   
DEMKA SİLAHCILIK
Silah Tamir, Krom Kaplama, Gravür Kaplama, Av Malzemeleri
Aktif Ziyaretçi : 3 | Bügün Tekil : 136 Toplam Ziyaret : 4105307